
Asmeniniai nuovargio kodai
Kai nuovargis tik paviršius, po kuriuo slepiasi nuostabus deimantas - TU.
Nuovargio kodai - Tavo genetinis kodas (matomas pagal gimimo datą, laiką ir vietą), pavadinau juos NUOVARGIO KODAIS, slepia unikalius atsakymus apie emocinę pusiausvyrą, sveikatą ir santykius su vaikais.
Jis parodo mums mūsų skausmingas vietas (skausmas), kviečia tame neužsibūti, nes peržengus jį pereinam į naują laimės būseną (kvietimas) ir tai kelionė į tikrąją save, kur nebereikia vaidinti, slėptis, mažintis ir nerimauti (tikroji tu)
Leisk tavo pačios genams tapti kelrode žvaigžde į lengvesnę ir pripildytą malonumo motinystę!
Nuovargio tipai – tai pirmas, labai atpažįstamas sluoksnis (emociniai veidai: Tylusis, Tuštumos, Degantis, Kaukės, Pasimetimo).
Nuovargio kodai – tai jau vidiniai mechanizmai, kurie aiškina kaip mama atgauna energiją, kai supranta tipą.



Į kokius klausimus gali atsakyti mano asmeniniai nuovargio kodai?
-Kokį poveikį turiu savo vaikams ir šeimai, kai leidžiu sau būti autentiška?
Priimi save ne idealią, bet tikrą. Iš to gimsta ramybė, kurios nereikia įrodyti. Kai esi savimi – esi aiškesnė ir vaikui.
Tavo autentiškumas tampa leidimu ir jam būti savimi. Nesaugumas keičiasi į saugumą – per buvimą, ne per pastangas. Tu turi savo unikalią stiprybę užkoduotą savyje. Atpažink ją – ir ji taps atrama ne tik tau, bet ir tavo vaikui.
AUTENTIŠKUMAS
AUGIMAS PER IŠŠŪKIUS
-Kokie iššūkiai man kyla kaip mamai ir kaip galiu juos priimti kaip augimo galimybę?
Iššūkiai neišvengiami. Bet tai, kaip juos priimi, keičia viską. Gali kovoti su jais – ir pavargti. O gali į juos žiūrėti kaip į veidrodžius, kurie parodo, kur esi jautri, kur tau reikia daugiau palaikymo, kur tavo augimo riba.
Kai išmoksti sustoti ir pamatyti, kas slypi po reakcija – įtampa mažėja. Tu jautiesi tvirtesnė ne todėl, kad viską žinai, o todėl, kad mokaisi būti su tuo, kas kyla. Vaikas tai jaučia. Kai tu nesugriūni susidūrusi su sunkumu, jis mokosi, kad ir jis gali išbūti. Be kaltės. Be gėdos. Be spaudimo būti tobulam.
-Kaip aš kuriu emocinį ryšį su savo vaikais?
Ryšys su vaiku neatsiranda iš to, kiek padarai. Jis gimsta iš to, kaip esi. Kai esi šalia – ne mintimis, o visa savimi – vaikas tai jaučia. Nereikia tobulų žodžių.
Užtenka tavo dėmesio, akių kontakto, buvimo, kai jis pyksta, liūdi ar nori būti tyliai.
Kai atpažįsti, kas užkoduota tavo viduje kurti natūraliam ryšiui – ne pagal taisykles, ne pagal teorijas – viskas supaprastėja. Ryšys stiprėja be pastangų. Nes jis gimsta iš tikro tavęs. Kai tu pasiekiama – emociškai, o ne tik fiziškai – vaikas jaučiasi matomas. O iš to gimsta saugumas. Ir tikras ryšys.
RYŠYS | ARTUMAS
MEILĖS MODELIS
-Kokį meilės modelį nešiesi iš vaikystės – ir kaip tai formuoja tavo santykį su vaikais?
Kiekviena iš mūsų atsinešam meilės pavyzdį iš vaikystės. Gal tai buvo meilė su sąlygomis. gal, kad mus mylėtų turėjom būti geros? Gal – per rūpestį, bet be artumo. Dažnai net nepastebim, kaip pradedam mylėti taip, kaip buvom mylimos – net jei mums tai netiko.
Kiekviena turim natūralų meilės kodą – bet ne visoms buvo leista jį išreikšti. Kai išdrįsti mylėti savaip, ne pagal lūkesčius, o pagal širdį – santykiai tampa gyvi. Ir ne vienodi, o tikri. Ir kai mylim iš savo tiesos – meilė nebetelpa į tą dėžutę, kurioj buvo, ji tampa beribe.
-Kokius vaikystės modelius perduodu savo vaikams – sąmoningai ar nesąmoningai?
Daug ką perduodam nesąmoningai – ne žodžiais, o būsena. Vaikas sugeria ne tik tai, ką sakom, bet kaip gyvenam: kaip reaguojam į stresą, ar leidžiam sau ilsėtis, kaip kalbam su savimi.
Kiekviena turim vidinį kodą, kuris perduodamas iš kartos į kartą, tai protėvių linija. Jis susiformavo stebint, kaip buvo su tavimi elgiamasi. Kaip tu buvai girdima, raminta, mokyta ar palikta viena.
Kai šį modelį atpažįsti, pradedi jį matyti – ne kaip nuosprendį, o kaip pradžią. Tada atsiranda pasirinkimas: tęsti, keisti ar išlaisvinti. Ne viską turi perduoti toliau. Tavo vaikas perima ne tai, ką sakai – o tai, kuo pati gyveni. Ir kai tavo gyvenimas keičiasi, keičiasi ir tai, ką jis nešis į savo gyvenimą toliau.
VIDINIAI PAVYZDŽIAI
POVEIKIS BE ŽODŽIŲ
-Kokia tavo būsena natūraliai kuria saugią ir gyvą erdvę - net be žodžių?
Yra dalykų, kurių nereikia sakyti garsiai – tavo būsena jau kalba. Vaikas sugeria ne tik tai, ką jam sakai, bet tai, kuo tu esi. Kai atpažįsti savo asmeninę savybę, kuri tyliai veikia per tave – nebereikia stengtis būti kažkuo kitu. Galbūt tavo dovana – ramybė. Arba aiškumas. Gal gebi kurti saugią erdvę. O gal – įkvėpti judėti. Kai žinai šią savybę, savo kodą, grįžti į ją net per nuovargį. Ir tavo vaikas jaučia ne idealumą, o tave tikrą. Ne tobulą mamos versiją, o gyvą žmogų, kuris tikrai yra šalia. Tai tavo poveikis be žodžių – tai, ką perduodi ne pamokymais, o buvimu. Ir kai tai atsiskleidžia – tampa lengviau auginti. Ir save. Ir jį.
Jei suskambėjo, kažkuris kitas klausimas, užsisakyk asmeninę žinutę žemiau:
-Kaip galiu išlaikyti vidinę harmoniją ir nepervargti?
Kai visą laiką esi įsitempusi ir darai per jėgą – energija išsenka. Ne todėl, kad padarei per daug, o todėl, kad viską darei atsitraukusi nuo savęs. Švytėjimas – tai ne nuolatinis geras nusiteikimas. Tai būsena, kai jautiesi sugrįžusi į save. Kai viduje ramu, net jei aplink triukšmas. Kai esi su savimi – turi iš ko būti ir su vaiku. Tada jautrumas ne sekina, o tampa tavo stiprybe. Tada duodi ne iš nuovargio, o iš ryšio.
VIDINĖ ENERGIJA | ŠVYTĖJIMAS
Jei nori, užpildyk formą ir gausi asmeninę ŠVYTĖJIMO žinutę apie tave:
Tai visiškai nemokama!
Palik savo gimimo datą, laiką ir vietą čia:

Nori pamatyti, kaip tavo NUOVARGIO KODAI gali tapti naujo gyvenimo pradžia?
Čia – tik pradžia. Spindėjimas neatsiranda, jis prisimenamas.
Kitame žingsnyje pakviesiu tave į švelnią kelionę, kur tavo kasdienybė susitiks su tikrąja „aš“.
Jei nori sužinoti apie gilesnę kelionę ir mano vedamas grupes mamoms:
Nes nuovargis - tik slenkstis, vėl į gyvą, tikrą, laisvą, mylinčią save.
IŠ MAMŲ ŠIRDŽIŲ
”Rekomenduoju visu 100%
Laura Oras sutikau kai Elžbietai buvo 3 mėnesiai, mano motinystės kelionėje atsirado daug daugiau vietos atsipalaidavimui ir mėgavimuisi.
Mane labiausiai sužavėjo besąlyginis Lauros priėmimas, jokio vertinimo, tik nuostabi erdvė būti.
Ši pažintis virto nuostabia draugyste, tad jeigu augini vaikiuką, linkiu atrasti tai, ką Laura gali Tau pasiūlyti.”
- Lina Žemyna-
“Laura Oras – tai moteris, draugė, mama, kuri leidžia kitoms mamoms būti savimi ir tiesiog „būti“ taip, kaip tuo metu jaučiasi natūralu.
Jos palaikymas – švelnus, šiltas ir tikras, be jokio spaudimo ar lūkesčių.
Ji kuria aplinką, kurioje jautiesi priimta tokia, kokia esi, su visomis savo motinystės spalvomis.
Man jos globoje praleisti pirmus kūdikio metus buvo labai saugu – tarsi turėčiau nematomą atramą, kuri švelniai lydi ir primena, kad esu gera mama.
Labai rekomenduoju visoms mamoms, kurios ieško palaikymo augti auginant, jausti bendrystę ir tiesiog būti.””
-Milda-






“Mamos, kurios su mažuliais namuose, patyrinėkit, kuo dalinasi nuostabioji Laura Oras. Ji moka priimti be vertinimo ir sąlygų, švelniai parodo, kaip galima atsipalaiduoti motinystėje ir tiesiog būti. Iš to gimsta daug stebuklų.”
-Gailė-